Lirnik
40 000 - 50 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
40 000 - 50 000 zł
50 x 37 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "T. Axentowicz / 1916"
Datowanie
1916
Proweniencja: