Rozkapryszona wśród ludzi
12 000 - 18 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
12 000 - 18 000 zł
130 x 130 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "ROZKAPRYSZONA / WŚRÓD LUDZI / NORMAN 2014"
Obraz wystawiany i reprodukowany: Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec-kwiecień 2016, s. 147 (il. barwna).
Datowanie
2014
Proweniencja: