Układ LV/144
14 000 - 16 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
14 000 - 16 000 zł
46 x 47,2 cm
technika własna/płótno
Datowanie
2006
opisany na krośnie: 'Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"
Proweniencja