40

Układ LV/144

ID: 3659

12 000 zł

14 000 - 16 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

Proweniencja

46 x 47,2 cm

technika własna/płótno

Datowanie

2006

opisany na krośnie: 'Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"