8

Napad wilków

ID: 266

6 000 - 8 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

34,7 x 50,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1941"

Datowanie

1941

Jerzy KOSSAK - pracownia

na odwrocie pieczęć owalna (częściowo czytelna): "JERZY … Kraków pl. …"

Proweniencja: