Napad wilków
6 000 - 8 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
6 000 - 8 000 zł
34,7 x 50,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1941"
Datowanie
1941
Jerzy KOSSAK - pracownia
na odwrocie pieczęć owalna (częściowo czytelna): "JERZY … Kraków pl. …"
Proweniencja: