Mimozy
12 000 - 16 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
12 000 - 16 000 zł
39,8 x 49,7 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "a. karpiński."
Pięknie namalowana martwa natura z mimozami wpisuje się w popularną tematykę obrazów artysty. Subtelne, nieco rozmyte kontury nadają pracy uroku. Kompozycje artysty charakteryzują się dekoracyjnością i nasyconą barwą.
na odwrocie autorski napis: "Mimoza / mal. a. karpiński / Kraków / 1252"
Proweniencja: