49

Asocjacja VI

ID: 549

3 000 - 4 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

29,3 x 21 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Stach 2018"

Obraz reprodukowany: Stanisław Stach. Malarstwo, GRAFPRESS Łukasz Kajda, Olkusz 2019, s. 18 (il. barwna).

Datowanie

2018

Absolwent Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, wielokrotnie nagradzany za pracę twórczą (przykładowo na Międzynarodowym Biennale Rysunku w Cleveland w Anglii i Międzynarodowej Wystawie Małych Form Artystycznych w Kanadzie). Artysta aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej w Polsce i za granicą. Oferowana, bogata kolorystycznie kompozycja, jest przykładem oryginalnej malarskiej poetyki utalentowanego malarza.

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Olkusz

5

Portret męski

Cena wylicytowana: 56 000 zł
6

Motyw z Huculszczyzny

Cena wylicytowana: 43 000 zł
7

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 15 000 zł
8

Napad wilków

Cena wylicytowana: 7 000 zł
11

Podarunek

Cena wylicytowana: 115 000 zł
12

Lirnik

Cena wylicytowana: 44 000 zł
13

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 9 500 zł
14

Mimozy

Cena wylicytowana: 13 000 zł
16

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 6 500 zł
19

Figura osiowa

Cena wylicytowana: 33 000 zł
20

Mogielnica na wiosnę

Cena wylicytowana: 45 000 zł
22

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 3 000 zł
23

Cena wylicytowana: 54 000 zł
25

Game for one

Cena wylicytowana: 69 000 zł
28

Alfabet na duet

Cena wylicytowana: 16 000 zł
29

Portret

Cena wylicytowana: 9 000 zł
33

Wodopój

Cena wylicytowana: 29 000 zł
36

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 11 000 zł
37

Projekt witraża

Cena wylicytowana: 8 000 zł
38

Epifania

Cena wylicytowana: 8 500 zł
39

Pejzaż 4

Cena wylicytowana: 11 000 zł
44

Pierwszy dzień w domu

Cena wylicytowana: 13 000 zł
45

Teka Xylon 63

Cena wylicytowana: 1 200 zł
51

Rozkapryszona wśród ludzi

Cena wylicytowana: 9 000 zł
52

Zenek Martyniuk

Cena wylicytowana: 11 000 zł