46

Niebieska linia

ID: 530

1 200 zł

1 500 - 2 500 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

62 x 49 cm w świetle ramy

serigrafia/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "R. CIEŚLEWICZ" (ołówkiem)

Jeden z najważniejszych przedstawicieli „polskiej szkoły plakatu”, znakomity grafik, współpracował z uznanymi czasopismami, w tym „Elle”, „Vogue”, „Opus International”, „Projekt” i wydawnictwami: Iskry, PIW, Czytelnik, Hachette czy Hazan. Bogata lista dokonań, wystaw i prestiżowych nagród przyznanych artyście plasuje go wśród kanonu polskich grafików współczesnych. Sygnowana praca charakteryzuje się mocnym, sugestywnym przekazem. Niebieski kolor przełamując dosłownie i w przenośni układ grafiki, burzy klasyczną dychotomię barw. Intrygująca kompozycja łączy wieloznaczność przekazu z pomysłową artystyczną stylistyką.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "95/100" (ołówkiem)

Proweniencja:

5

Portret męski

Cena wylicytowana: 56 000 zł
6

Motyw z Huculszczyzny

Cena wylicytowana: 43 000 zł
7

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 15 000 zł
8

Napad wilków

Cena wylicytowana: 7 000 zł
11

Podarunek

Cena wylicytowana: 115 000 zł
12

Lirnik

Cena wylicytowana: 44 000 zł
13

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 9 500 zł
14

Mimozy

Cena wylicytowana: 13 000 zł
16

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 6 500 zł
19

Figura osiowa

Cena wylicytowana: 33 000 zł
20

Mogielnica na wiosnę

Cena wylicytowana: 45 000 zł
22

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 3 000 zł
23

Cena wylicytowana: 54 000 zł
25

Game for one

Cena wylicytowana: 69 000 zł
28

Alfabet na duet

Cena wylicytowana: 16 000 zł
29

Portret

Cena wylicytowana: 9 000 zł
33

Wodopój

Cena wylicytowana: 29 000 zł
36

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 11 000 zł
37

Projekt witraża

Cena wylicytowana: 8 000 zł
38

Epifania

Cena wylicytowana: 8 500 zł
39

Pejzaż 4

Cena wylicytowana: 11 000 zł
44

Pierwszy dzień w domu

Cena wylicytowana: 13 000 zł
45

Teka Xylon 63

Cena wylicytowana: 1 200 zł
49

Asocjacja VI

Cena wylicytowana: 3 800 zł
51

Rozkapryszona wśród ludzi

Cena wylicytowana: 9 000 zł
52

Zenek Martyniuk

Cena wylicytowana: 11 000 zł