Studentki
14 000 - 22 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
14 000 - 22 000 zł
33 x 41 cm
olej/płótno
Datowanie
2009
14 000 - 22 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
14 000 - 22 000 zł
33 x 41 cm
olej/płótno
Datowanie
2009