Pejzaż miejski
2 000 - 3 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
2 000 - 3 000 zł
40,5 x 32,8 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. p. d.: "BUCKLEY MACGURRIN"
na odwrocie: nalepka z opisem: "Buckley Mac-Gurrin / 76bis Rue des Plantes, Paris, XIV". / “PETIT"; oznaczenia: "6F6‑22" oraz "XXIX"