W drogę
4 000 - 6 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
34,2 x 49 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "Z. Józefczyk"