Rise, z serii: Toxic Paradise
80 000 - 100 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
80 000 - 100 000 zł
98 x 110 x 8 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. (podwójnie) i dat. na odwrocie: "SHALOM; SHALOM / 7" 1989; 89
Datowanie
1989