Prostokąt literalny, z cyklu: Czarno na białym
4 000 - 6 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
174 x 120 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany p. d.: Cykl „CZARNO NA BIAŁYM” / tytuł „PROSTOkąt literalny” / BARBARA WRONISZEWSKA / KRAKÓW 27.09.2018
Obraz wystawiany i reprodukowany w katalogu: IV Bożonarodzeniowy Salon Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego. Malarstwo. Rzeźba, Grafika, Kraków, 2018, s. 17.
Datowanie
2018