Epicentrum
5 000 - 8 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
5 000 - 8 000 zł
140 x 140 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: JAREMI PICZ / EPICENTRUM
Art Capital 2019 - Salon des Indépendants, Grand Palais, Paryż, 12-17 luty 2019.
na odwrocie nalepka wystawowa Art Capital 2019 - Salon des Indépendants