Krajobraz morski z Niechorza
1 500 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
32 x 34 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "St. Żurawski"
na odwrocie napis: St. Żurawski / „Krajobraz morski z Niechorza”, Ol. 35 x 33.