Głowa, z teki: Katharsis
7 marca 2019 godz. 19:30
68,5 x 52,5 cm w św. p-p. (arkusz); 64 x 48,7 cm (odcisk płyty)
litografia/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M Abakanowicz 85 (ołówkiem)"
Datowanie
1985