W parku
1 800 - 2 500 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 800 - 2 500 zł
23 x 16,9 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Mieczysław Reyzner"
Datowanie
1933