Hierarchowie
9 000 - 12 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
9 000 - 12 000 zł
21,5 x 16 cm w św. p-p
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N." [?]2 (piórem)
Praca posiada szkło muzealne