Kurort
1 500 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
33,5 x 48,5 cm w świetle ramy
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "St. Janowski / 931"
Datowanie
1931