Cnota terroru
1 500 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
ok. 78,5 x 59,3 cm
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV / XXI" (ołówkiem)
Datowanie
2015
napis u dołu: CNOTA TERRORU (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: 16/100 (ołówkiem)