Scena rodzajowa
1 500 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
1 500 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"