Scena rodzajowa
12 000 - 18 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
12 000 - 18 000 zł
60,5 x 92,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "Karol Wierusz-Kowalski"