Krokusy w Dolinie Chochołowskiej
3 000 - 5 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
3 000 - 5 000 zł
48,7 x 68,7 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "M. Stańko"