Sanna
10 000 - 15 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
10 000 - 15 000 zł
48,6 x 59,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany l. d. (częściowo czytelnie): "Romanowi …emu / przyjaciel / Wojciech Kossak 1904" [?]
na krośnie napis: "Retraite de Mos… 1912." [?]