Z cyklu: Historia Don Kichota z La Manchy
6 000 - 8 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
6 000 - 8 000 zł
ok. 39,5 × 44 cm (odcisk płyty); 74,5 × 54,7 cm (arkusz w świetle ramy)
akwaforta, akwatintą, pokolorowana/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 144, nr 80-1, K; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 262, nr 950.
Wydawca: Levine & Levine, Porter Wiener Atelier, New York, dla Dalart