Bez tytułu
5 000 - 7 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
75,3 x 103 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. na środku: "SROKA"
Datowanie
1989
dat. z lewej: 1989