75

Nowa fala…

ID: 2264

9 000 - 14 000 zł

7 marca 2019 godz. 19:30

70 x 50 cm

akryl/płótno

Obraz wystawiany i reprodukowany: The Krasnals mission impossible, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Drukarnia KWADRAT, Nowy Sącz, 2011, s. 38 (il. barwna).

Datowanie

2017

Żołnierze

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Scena batalistyczna ze Stefanem Czarnieckim

Cena wylicytowana: 235 000 zł
5

Sanna

Cena wylicytowana: 16 000 zł
9

Tulipany

Cena wylicytowana: 14 000 zł
11

Pejzaż zimowy

Cena wylicytowana: 4 000 zł
12

Róże

Cena wylicytowana: 9 500 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 17 000 zł
17

Kurort

Cena wylicytowana: 2 000 zł
21

Targ

Cena wylicytowana: 4 800 zł
22

Ogród

Cena wylicytowana: 7 000 zł
23

Dama w kapeluszu

Cena wylicytowana: 14 000 zł
24

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 2 000 zł
30

Wnętrze

Cena wylicytowana: 2 400 zł
36

Czerwone

Cena wylicytowana: 11 000 zł
42

Muzykanci

Cena wylicytowana: 20 000 zł
46

Cena wylicytowana: 2 000 zł
48

Cena wylicytowana: 5 500 zł
50

Obiekt

Cena wylicytowana: 24 000 zł
63

Sen zimowy

Cena wylicytowana: 2 500 zł
68

David Bowie

Cena wylicytowana: 20 000 zł
69

Wieża strażnicza

Cena wylicytowana: 4 500 zł
72

Studentki

Cena wylicytowana: 20 000 zł
73

Royal Family

Cena wylicytowana: 8 000 zł
74

Kwiaty wiszą pod sufitem

Cena wylicytowana: 21 000 zł
76

Cnota terroru

Cena wylicytowana: 1 500 zł
77

Epicentrum

Cena wylicytowana: 6 000 zł