Tulipany
10 000 - 15 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
10 000 - 15 000 zł
64 x 49,2 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. lewy bok: "WWeiss"
na odwrocie ramy oznaczenie: "PT 332 [I] 86"