Kwiaty wiszą pod sufitem
15 000 - 23 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
15 000 - 23 000 zł
100,2 x 125,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NL / 2007 / HAPPINESS / KWIATY / WISZĄ / POD SUFITEM oraz NORMAN 07 HAPPINESS (dwukrotnie)
Datowanie
2007