Czerwone
5 000 - 7 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
46,4 x 55
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "2015 / E. DWURNIK"
Datowanie
2015
na odwrocie sygnatura wraz z opisem: "2015 / E. DWURNIK / "CZERWONE" / NR: XXIII - 717 / =5276="
Dekoracyjne, o soczystych kolorach kompozycje z kwiatów, stały się w ostatnich latach kolejnym znakiem rozpoznawczym twórczości artysty. Tulipany wydają się być ulubionymi kwiatami Dwurnika. Pomimo częstego ich powielania, artysta dba o niepowtarzalność każdego pociągnięcia pędzla. Impastowo malowane, gęste warstwy farby dodają pracy przestrzenności.