Układ
1 500 - 2 500 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 500 - 2 500 zł
35,8 x 45,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,7 cm (odcisk płyty);
akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką)
Datowanie
1972
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)