Góral
1 000 - 2 000 zł
7 marca 2019 godz. 19:30
1 000 - 2 000 zł
46,7 x 37,3 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. p. d.: "S Augustynowicz"