Projekt okładki
1 000–1 500 zł
28 lutego 2015 godz. 16:00
1 000–1 500 zł
30,5 x 42,2 cm
technika własna, akryl/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Baran / 2012"
Datowanie
2012
oznaczenie egzemplarza na odwrocie: "3 / 9"