Krajobraz wiosenny
6 000–7 000 zł
28 lutego 2015 godz. 16:00
6 000–7 000 zł
70 x 82,3 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "KW"
Datowanie
1962
na odwrocie nalepki z opisem pracy