Oddział Zatruć
1 000–1 200 zł
28 lutego 2015 godz. 16:00
1 000–1 200 zł
50 x 65 cm (wym. grafiki)
akwaforta, mezzotinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XIV"; "XXI"
Datowanie
2014
oznaczenie egzemplarza l. d.: "12/100"; napis u dołu: "ODDZIAŁ ZATRUĆ"