Moczary
6 500–8 000 zł
28 lutego 2015 godz. 16:00
6 500–8 000 zł
49 x 59 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "Edmund Cieczkiewicz"
na odwrocie napis: "Moczary"
Nastrojowy pejzaż autorstwa Edmunda Cieczkiewicza zwraca uwagę dobrą jakością wykonania i ciekawą kolorystyką. Artysta znany z pejzaży górskich, ale również scen rodzajowych i portretów, daje się poznać jako obserwator wyczulony na piękno przyrody.