7 000–9 000 zł
28 lutego 2015 godz. 16:00
7 000–9 000 zł
54 x 65 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "KS 30"
Datowanie
1930
na odwrocie (blejtramie) napis ołówkiem