Setkowicz Adam (1876-1945) "Scena rodzajowa" - poz. katalogowa 8 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 18 500 zł
  • Estymacja:

olej, płótno; 45,5 x 90,5 cm;

sygn. l. d.: A. Setkowicz;

na krośnie pieczęć: R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11 oraz nalepki galeryjne

Estymacja 20 000 - 25 000

Proweniencja: