Eibisch Eugeniusz (1895-1987)
ID: 1780
32,5 x 48 cm w św. p‑p.
olej/płyta
Sygnatura
sygn. p. d.: "eibisch" (częściowo czytelnie)
Proweniencja
kolekcja kompozytora Zygmunta Mycielskiego