21,5 x 18 cm w św. p-p.
olej/dykta?
Sygnatura
sygn. l. d.: "Henryk Szczygliński"
Datowanie
1916
Proweniencja
- opisany (częściowo czytelnie): "Bocianie / 1916 r / Henryk Szczygliński";
- nalepka ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "Autor Szczygliński-Henryk / Gniazdo bocianie Rodzaj dzieła olejny / Data nadesłania 27/V 1916";
- nalepka z odręcznym napisem: "Henryk Szczygliński";
- fragmenty nalepek z odręcznymi napisami (nieczytelne)