Głowa mężczyzny
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 6003
41,5 x 28,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dedykacja u dołu (częściowo czytelna): "Kochanemu … /… Wlastimil"
Stan zachowania: niewielki ubytek tektury
Proweniencja