Kwiaty w wazonie, 1956

ID: 6089

2 800 zł

Proweniencja

47 x 32 cm w św. p-p.

tempera/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Z. Radnicki 56"

Datowanie

1956

opisany na odwrocie: "Zygmunt Radnicki / tempera"