Kwiaty w wazonie, 1956
Radnicki Zygmunt (1894-1969)
ID: 6089
47 x 32 cm w św. p-p.
tempera/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Z. Radnicki 56"
Datowanie
1956
Proweniencja
opisany na odwrocie: "Zygmunt Radnicki / tempera"