84 x 71 cm
pastel/tektura
Sygnatura
sygn. l. g.: "Teod. Grott"
Grott T., "Wystawa Jubileuszowa. Malarstwo. Grafika. Rysunek", katalog wystaw Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, Kraków 1960.
Datowanie
1908
Proweniencja
na odwrocie nalepki wystawowe z opisem pracy:
- T"owarzystwo Sztuk Pięknych w Krakowie / 1908 Nr 1219 / Autor Grott Teodor / Adres Kraków / Dzieło Portret panny K. / Rodzaj pastel cena wł. pryw"
- "TOW. SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE / 2 / Autor Teodor Grott / Tytuł dzieła Portret Marty Ka…[?] / Rodzaj dzieła pastel r. 1908 Cena [nadpisane] wym 84 x 71 / Podpis autora [nieczytelny] / 1960"