Jarmark
Kanelba Rajmund (1897-1960)
ID: 6680
21,5 x 26 cm w św. p-p.
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "Kanelba" (ołówkiem) oraz p. d.: "RK" (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Kanada
- odręczny napis ołówkiem: "Market in Poland / by / Kanelba";
- odręczny napis l. d.: "9" x 10 ⅟2" / GOUACHE";
- nalepka z opisem: "300 / GOUACHE PAINTING / BY / RAYMOND KANELBA / „MARKET IN POLAND”