Jarmark

ID: 6680

11 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

21,5 x 26 cm w św. p-p.

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "Kanelba" (ołówkiem) oraz p. d.: "RK" (ołówkiem)

- odręczny napis ołówkiem: "Market in Poland / by / Kanelba";

- odręczny napis l. d.:  "9" x 10 ⅟2" / GOUACHE";

- nalepka z opisem: "300 / GOUACHE PAINTING / BY / RAYMOND KANELBA / „MARKET IN POLAND”