Pejzaż, 1928
Rzepiński Czesław (1905-1995)
ID: 3622
47 x 67 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn., dat. i opisany u dołu (częściowo czytelnie): "... C.Rzepiński Radziszów 1928"
Datowanie
1928
Proweniencja
kolekcja prywatna, Wrocław