ID: 3622

4 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Wrocław

47 x 67 cm

olej/płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn., dat. i opisany u dołu (częściowo czytelnie):

Datowanie

1928