Pejzaż jesienny z brzozami

ID: 6037

20 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Katowice

63 x 87 cm w świetle ramy

gwasz, technika mieszana/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "Togo K. Fałat"

Dzieła najmłodszego syna Juliana Fałata nie pojawiają się często na rynku aukcyjnym. W prezentowanym pejzażu można dostrzec nawiązania do stylu znanego ojca. Artysta zastosował szerokie pociągnięcia pędzla, które pozwoliły na swobodne rozłożenie plam koloru. Dekoracyjna kompozycja posiada sygnaturę malarza.

Stan zachowania: niewielkie ubytki tektury