Zabudowa - portret dziewczynki - praca dwustronna
Przebindowski Zdzisław (1902-1986)
ID: 6083
26 x 33,5 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. l. d.: "Z Przebindowski"
Proweniencja
na odwrocie portret dziewczynki