Zabudowa - portret dziewczynki - praca dwustronna

ID: 6083

2 800 zł

Proweniencja

26 x 33,5 cm w świetle ramy

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. l. d.: "Z Przebindowski"

na odwrocie portret dziewczynki