Polne kwiaty, 1922

ID: 6601

45 000 zł

Proweniencja

68 x 98 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II"

Datowanie

1922

na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy