Polne kwiaty, 1922
Karpiński Alfons (1875-1961)
ID: 6601
68 x 98 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II"
Datowanie
1922
Proweniencja
na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy