Statki na morzu, 1975
Dzierżencki Eugeniusz (1905-1990)
ID: 6053
48 x 68 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "E. Dzierżencki / 1975"
Datowanie
1975
Proweniencja