W karczmie

ID: 4401

90 000 zł

Proweniencja

20,5 x 27 cm

olej/deska mahoniowa

"I po co myśmy tam jechali! Malarze polscy w Monachium":
- Muzeum Okręgowe w Suwałkach (5.05.- 31.08.2005)
- Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (4.03. - 30.04.2006)
- Muzeum Okręgowe w Lesznie (12.05. - 2.07.2006)
- Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA, „Zamek Książ” (8.07. - 17.09.2006)

Obraz reprodukowany: Fałtynowicz Z., Ptaszyńska E., "Malarze polscy w Monachium", Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Suwałki 2005, s. 84 (il. barwna).

na odwrocie nalepki wystawowe: "I po co myśmy tam jechali! Malarze polscy w Monachium" Muzeum Okręgowego w Suwałkach, Muzeum Okręgowego w Lesznie, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA „Zamek Książ”