Miasteczko

ID: 6657

9 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

16 x 24 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. p. d.: "W. Velten"

- nalepka: "Ständige Kunst-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft im Gebäude des alten Nationalmuseums, Maximilianstraße 25";

- pieczęć: "Georg Oberndorfer / Kunsttischlerei / München / –  Blütenstraße 17-19 – / Telefon 23350";

- odręczny napis: "# 9058";

- odręcznie: "128 (?) 99 - 4 / TFLL";

- nalepka z oznaczeniem w języku angielskim