16 x 24 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. p. d.: "W. Velten"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Kanada
- nalepka: "Ständige Kunst-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft im Gebäude des alten Nationalmuseums, Maximilianstraße 25";
- pieczęć: "Georg Oberndorfer / Kunsttischlerei / München / – Blütenstraße 17-19 – / Telefon 23350";
- odręczny napis: "# 9058";
- odręcznie: "128 (?) 99 - 4 / TFLL";
- nalepka z oznaczeniem w języku angielskim